O nás

Rakouská společnost A-MONT GmbH se od počátku zaměřuje na prodej a výrobu vnějších dveří.

Máme pobočky jak v Rakousku, Slovensku tak nově České republice. Ve výrobním závodě na Slovensku vyrábíme tisíce oken a dveří ročně, pro rakouský, německý a slovenský trh.

Pobočky můžete navštívit ve Vídni, Bratislavě a nově v Chrášťanech u Prahy.

Podle našeho názoru úzká specializace nám umožňuje dosáhnout vynikajících výsledků z hlediska kvality výrobků a optimalizace nákladů.

Díky tomu Vám můžeme nabídnout dveře s nejlepším poměrem kvality a funkčnosti k ceně. Nejdůležitější pro nás je spokojenost a uznání zákazníků.

Velkou výhodou námi nabízených ocelových dveří je odolnost vůči povětrnostním vlivům.

Nedeformují se pod vlivem vlhkosti. Jsou odolné vůči UV záření, mrazu, a proto nevyžadují těžkopádnou a nákladnou údržbu. Je velmi snadné je udržet v čistotě.

Ocel je správně spojena s materiálem s vynikajícími mechanickými vlastnostmi, jako je tuhost, pevnost a trvanlivost. Tyto vlastnosti jsou plně charakterizovány dveřmi z oceli.

Všude tam, kde jsou vyžadovány vlastnosti, jako je odolnost, tuhost, pevnost a mechanická stabilita, jsou dveře z oceli skvělým řešením.

Díky tomu mohou ocelové dveře dobře fungovat jako protihlukové, protipožární, kouřotěsné nebo akustické.

Estetika ocelových dveří splňuje očekávání nejnáročnějších zákazníků. Široká škála barev, různé výlisky, zasklení a dekorativní povrchové úpravy umožňují vytvářet dveře v různých stylech a sofistikovaném designu.